24 mars 2012 -- 9:00
Klarer ikke helt å skjønne at det er mars, for det virker mer som mai. Bildene taler for seg selv… Oslo<3
SE så klart vann!
Ah, dette kan jeg leve med.
Av Kamilla | 15 Kommentarer »
Klarer ikke helt å skjønne at det er mars, for det virker mer som mai. Bildene taler for seg selv… Oslo<3
SE så klart vann!
Ah, dette kan jeg leve med.
Kamilla:) du skriver alltid om vanlijekesam..er det sunnere/bedre enn yoghurt?
Susanne<3 Ja, det er absolutt å foretrekke(synes jeg). Liker næringinnholdet veldig godt. Pr 100 g er det 74 kcal, 12 g protein(!!!), 4,3 g karbo og 1 g fett 🙂 Yoghurter med lignende næringinnhold er ofte tilsatt masse tull, og det liker jeg ikke. De har uansett ikke så mye proteiner. Vaniljeyoghurter har ofte sukker i seg i tillegg... Går for det meste i mager kesam og mager vaniljekesam her. Sistnevnte er vanskelig å få tak i som mager, men noen få steder har de det 🙂 Synes det er veeeeeldig godt 😀 Går med en del bokser i uken, hehe.
Så nydelige bilder! Dere er heldige med det fine været, nyt det! Her er heldigvis solen på plass, men det er fortsatt veldig kaldt, føles litt urettferdig :p Ha en nydelig helg søta!
Åh, Nordstrands Bad. Oslosavn! <3 Har fått meg en favorittblogger i deg, Kamilla:)
Vannet er klart og bare vil dra meg ut i det (for fisking), så sitter jeg langt pokker i vold i innlandet, uten mulighet til å få meg en sjøørret eller tre. Om jeg ikke var syk av denne plassen jeg bor på før, så blir jeg det ihvertfall etter så flotte bilder som du har her 🙂
Så fantastisk herlig! Du har mye fin natur rundt deg!
Det er nydelig vær i Bergen i dag også. Fantastisk med solskinn! <3 <3
Ålreit, takk for svar! 😀 Ha en strålende lørdag!
Hei Kamilla!
Det virker som om du har veldig god peiling på nike+, så jeg spør deg! Bør man skru chipen i skoen på «hvilemodus» mellom hver treningsøkt? Eller bruker den ikke så mye batteri når den ikke er i bruk?
Klem fra fast bloggleser!
Hehe, nikeplus og jeg er ganske godt kjent ja… Ikke skru av chipen mellom øktene 😉 Bare pass på at hvis du skal bruke løpeskoene dine mellom noen økter, så tar du ut chipen. Ellers er det bare å la den være 🙂 Det er hvis du skal la være å bruke chipen over tid at du bør skru den av. F.eks hvis du skal reise jorda rundt i to måneder, hehe 🙂
Loove! Norsk natur altså <3 legger du ut de ukentlige treningsopplegget ditt odag også? 😀 men synes ikke du at det er hard å løpe på møllen og asfalt? Blir løping på "fjellet" for min del idag 🙂
Ps. Hardt for beina altså 😉
Treningsinnlegg kommer 🙂 Skal bare dusje først, hehe. Nei, jeg merker ikke noe til det. Når jeg løper ute prøver jeg riktignok å ikke løpe for mye på asfalt. Foretrekker grusveier og stier. Har fått høre at styrketrening skal være med på å hjelpe beina å takle hardt underlag, men om det stemmer vet jeg ikke. Har i hvert fall ingen problemer med det *bankibordet* 🙂 Vet at mange synes det blir for hardt for beina i lengden da, så det er vel som alt annet: individuelt.
Sant som du sier 🙂 greit med variasjon!
Det er helt ubeskrivelig herlig i Oslo nå. Enig med deg, virker mer som mai 🙂
Nydelige bilder <3
Det ser nydelig ut! Og wow – såå klart vann! 🙂