27 desember 2011 -- 17:00

Nok en herlig romjulsdag! Satte på vekkerklokken til 08:00, men våknet kl 6 og skrudde den av. Begriper ikke hvorfor jeg fikk det for meg at jeg skulle ha på vekkerklokke i ferien! Makan til tøv.

I Oslo har det vært sol og blå himmel i dag, og fint vær kombinert med ferie betyr tur.

Nå holder jeg på å bake med KitchenAid-maskinen min for første gang! Åh, den er så perfekt.

Av Kamilla | 8 Kommentarer »
  1. Mira sier:

    Søte, fine hestene 🙂 Spennende med KitchenAid’en, kan tenke meg at du er fornøyd med den!

  2. Hanne sier:

    Så koselige bilder! Jeg har også den (u)vanen med å sette på alarm i ferien 😉 kanskje vi får se resultatet av bakingen?!

  3. Svar: Heldigvis et luksusproblem! Jaaa, det får dere! Det ble noe som må være verdens beste sjokoladekake! 😀
  • Ida Bethina sier:

    Fine bilder =) Når det ikke er snø hjelper det mye at det er sol 😀
    Hehe, jeg hadde også alarm på, men i dag hørte jeg den ikke og sov ca. fire timer mer enn planlagt, haha. Godt det ikke var jobb i dag 😛

  • Du er så flink med disse turene… 🙂

  • Tonje sier:

    Åh, send over litt sol til Bergen også.

  • Trine sier:

    Åh, for en nyyydelig hus! Og de søte ponniene….sukk <3 kos deg med kitchenaid! 😉

  • Luisa sier:

    Så koselig! Været her er ikke noe å skryte av, men litt tur må vi gå uansett 🙂 Veldig godt å komme seg ut. Og håper det gikk som smurt med maskinen din 😉 Jeg fikk til makronene! Woho, takk for veiledning 🙂 Eneste som var litt feil var at jeg manglet den perfekte tuten til sprøyteposen, men da ble bare noen av dem litt ujevne, men smaken er jo det viktigste.

  • Svar: Hurra! 😀 Så gøy!
  • Tone sier:

    hihi, husmortendenser? 😉

  • Svar: HAHA! Jaaa! 😉
  • Svar
    Kommenter


    kamilla (a) kamillak.com

    Sider

    INSTAGRAM: kamillako

    bloglovin

    Styrkeløft. Friluftsliv. Livsstil. Livsglede.

    Kategorier