Jeg må bare tipse dere om en enkel, men svært god middag; vegetarburger! Jeg spiste det nettopp, og det var så utrolig godt. Burgerbrødet ble erstattet med to grove brødskiver. Har jo ikke burgerbrød liggende, men fryseren er til gjengjeld fylt med brød. Så da var det ikke noe spørsmål.
Inneholder: brød (vita hjertego’-brødet), vegetarburger, norvegia, paprika, tomat, agurk, isbergsalat, BBQ-saus og dressing (laget av mager kesam og grillkrydder).
Kjøpt på helsekosten.
Brukte standard burger-grønnsaker; isbergsalat, agurk, paprika og tomat.
Smurte et lag med sterk BBQ-saus på hver brødskive.
Og sånn gikk det… Har du kjøpt inn alle tingene så tar det ikke lang tid å lage. Burgeren stekes mens du gjør i stand resten, og vips, så er maten klar. Anbefales virkelig!
Nam, det så godt ut 🙂
Enig med Luisa;) Det så godt ut ja^^
Yummy!!! : )
I grillkrydder er det mye salt (fyfy), så et godt alternativ er å blande selv med pepper, paprikapulver og andre krydder du liker! Det samme gjelder taco; bruk spisskummen i stedet for tacoblandingen, det smaker OM MULIG bedre, er billigere og sunnere 🙂
Takk for tips. Dette så veldig godt ut <3
Jeg er alt for glad i kjøtt til å spise noe vegatarprodukter 🙂 jeg beundrer folk som klarer å holde sæ unna kjøtt.
Namnam, nå ble jeg skikkelig sulten. Det så godt ut! 🙂
Nam! Det så veldig deilig ut. Så flink du er 🙂
Nam! Det må jeg virkelig prøve 🙂